GazeteBalkan

Deniz Esen İçin Sünnet Yemeği

Deniz Esen İçin Sünnet Yemeği
04 Ekim 2016 - 11:34 'de eklendi ve 1176 kez görüntülendi.

Bükreş’teki Sultan Restaurant’ın sahibi Kıyas Esen sünent olan oğlu Deniz için bir  sünnet yemeği verdi.

BÜKREŞ (Gazete Balkan)- Bükreş’teki Sultan Restaurant’ın sahibi Kıyas Esen sünent olan oğlu Deniz için bir  sünnet yemeği verdi. Deniz’in kirveliğini Braşov’da yaşayan işadamı Sezar Kaftar yaptı.

Sultan Restaurant’ta verilen Deniz’in sünnet yemeğine katılan davetliler Kirvesi Sezer Kaftar, amcası Hacı Esen, babası Kıyas Esen, Annesi Esma Esen ve restaurant çalışanları tarafından ağırlandı.

Yemeğe, Bükreş Eğitim Müşaviri Seyfi Özkan, Romanya Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası (RTTSO) Başkanı Tamer Atalay, RTTO yönetiminden Ali Baraş, Alişan Düzgün, Bekir Ağlamış’ın yanı sıra MÜSİAD başkan yardımcısı Mustafa Özge ve kurucu üye Hacı Mehmet Dündar, İslami Hizmetler Vakfı yöneticisi Mahmut Çopur,  işadamları Ertan Demirhan, Naci Kanbal, Adnan Güral, Sabit Danış ile diğer davetliler katıldı.

deniz-esen-icin-sunnet-yemegi-sayfa-4-1 deniz-esen-icin-sunnet-yemegiverildi-sayfa-4-2 deniz-esen-icin-sunnet-yemegiverildi-sayfa-4-3 deniz-esen-icin-sunnet-yemegiverildi-sayfa-4-4 deniz-esen-icin-sunnet-yemegiverildi-sayfa-4-51 deniz-esen-icin-sunnet-yemegiverildi-sayfa-4-5 deniz-esen-icin-sunnet-yemegiverildi-sayfa-4-6 deniz-esen-icin-sunnet-yemegiverildi-sayfa-4-7

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER