GazeteBalkan

Bozkır MÜSİAD Romanya Şubesini Ziyaret Etti

Bozkır MÜSİAD Romanya Şubesini Ziyaret Etti
10 Ekim 2016 - 10:00 'de eklendi ve 838 kez görüntülendi.

Bozkır MÜSİAD Romanya Şubesini ziyaret etti          

BÜKREŞ (Gazete Balkan) –  Geçen hafta Bükreş’te üç gün süren ASPEN Konferansı’na katılan eski Avrupa Birliği Bakanı, Başmüzakereci ve eski Bükreş Büyükelçisi Volkan Bozkır, Bükreş Büyükelçisi Osman Koray Ertaş ile birlikte Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Romanya Şubesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Bükreş Ticaret Müşaviri Mükerrem Aksoy da hazır bulundu.

Volkan Bozkır ve beraberindekiler MÜSİAD Romanya Şubesi’ne gelişleri sırasında MÜSİAD ROMANYA Şubesi Başkanı Mehmet Aslan, Başkan Vekili Cem Aksoy, Başkan Yardımcısı Mustafa Özge, yönetim kurulu üyeleri Bülent Yıldırım, Dağhan Köprülü, Kurucu üye Hacı Mehmet Dündar, Adnan Güral (Ploieşti), Tolga Kağıtçı, genel Sekreter Arda Balkan ve diğer yetkililer tarafından karşılandılar.

Bozkır’ın ziyareti sırasında 15 temmuz ve sonrası yaşanan olaylar karşılıklı olarak değerlendirildi.

bozkir-musiad-romanya-subesini-ziyaret-etti-7-6 bozkir-musiad-romanya-subesini-ziyaret-etti-7-4 bozkir-musiad-romanya-subesini-ziyaret-etti-sayfa-7-5 bozkir-musiad-romanya-subesini-ziyaret-etti-7-3 bozkir-musiad-romanya-subesini-ziyaret-etti-7-2 bozkir-musiad-romanya-subesini-ziyaret-etti-7-1

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER