GazeteBalkan

Romanya’daki FETO’cuların yeni işi

Romanya’daki FETO’cuların yeni işi
13 Ekim 2016 - 10:31 'de eklendi ve 720 kez görüntülendi.

FETO’nun soysuzları (Soysuz: Soyunun özelliklerini yitirmiş, dejenere olmuş kimse) tarafından Bükreş’te kör kuyuya atılan taş, bizim akıllılar tarafından çıkartılamıyor.

Toplum  içine çıkamaz, milletin yüzüne bakamaz hale gelen, ancak oturdukları mekanda sıkıldıkça sağa sola telefon açıp, “Sen de mi bize düşmansın?”, “Bizden korkuyor musun?”, “Bize iş yapar mısın?” minvalinde  lakırdı ile vakit geçirmeye çalışan FETO soysuzları can sıkıntısından olsa gerek kendilerine yeni bir iş bulmuşlar.

“İşsiz kalan Yahudi eski defterleri karıştırırmış” özdeyişinde olduğu gibi, FETO soysuzları da eski defterleri karıştırıp, geçmişte iç yüzlerini göremedikleri için kendileri ile hasbel kader az veya çok iş yapmış ama şimdi kendilerinin yüzüne bakmayan, asla da bakmayacak olanları arayarak şöyle muhabbet ediyorlar:

– “Abicim, hani sen fi tarihinde bizim paçavraya ilan vermiştin ya..”, “Abicim hani sen bizim kermeste stand açmıştın ya..”

“-Eee, ne olmuş vermişsem, açmışsam? Şimdi zırnık alamazsınız, boşa çene yorma!”

“-Yok abicim, onu demek istemedim. İşte seni onun için fişlemişler, bilgin olsun istedim. Biz seni severiz!”

“-Kim fişlemiş beni?”

“-Konsolosluk..”, “Büyükelçilik”, “Ticaret Ateşesi” vs..

Ayıkla princin taşını!

Hayatları boyunca isimleri, cisimleri ile bir fikri (doğru veya yanlış) savunma cesareti olmayan, bunun için bedel ödememiş, sinsilikten başka marifeti olmayan FETO soysuzları şimdi böyle kafa karıştırıp, insanları kendi kurumlarından soğutmaya, fitne çıkartmaya çalışıyorlar.

Akıllarınca bir taşla iki kuş vuracaklar. Hem kendi soygun çetesi mensuplarına dur diyen devlet görevlilerinden intikâm alacaklar, hem de “acaba paçvralarına ilan verdim, fi tarihinde kurban parası verdim, üç beş kuruş nafakamı çıkartırım umudu ile etkinliklerinde stand açtım diye gerçekten beni fişledilerse..” şeklinde pinpiriklenenleri geri kazanacaklar.

Bu tuzağa düşmemeliyiz, ekmeklerine yağ sürmemeliyiz,

İslam akıl dinidir. Aklınızı kullanın.

Devlet, milletin değerlerini kullanarak, suç işlemiş, ülkenin herşeyini küresel çetelerin emrine amade kılmış ve bunları bile bile FETÖ değirmenine su taşımış suçluların peşinde.

O soysuzlar da işledikleri suçun bedelini hangi deliğe girerlerse girsinler, er veya geç yargı yolu ile ödeyeceklerdir. Bunu bildikleri için şimdi kendilerine şeytani metodlarla yeni suç ortağı arıyorlar.

“Az kaldı, yeni darbe yolda!” hezeyanı ile insanlara piskolojik yılgınlık verme peşindeler.

Tarihte veya hâlde, dünyanın hiç bir ülkesinde organize suçörgütü olduğu deşifre olmuş bir grubun darbe yaparak devleti ele geçirdiği görülmemiştir. FETO ancak cennet tütsüsü ile tütsülediği müritlerini kandırabilir.

Bunları görmeliyiz. Herşeyden önce ‘Fişleme’ diye hukukî, kanunî bir kavram yok. FETO soysuzlarının verdiği büyük katkı sayesinde Türkiye tam manası ile bir hukuk devleti değilse bile, yalan yanlış da olsa bir kanun devletidir.

O kanunların hiç birisinde “FETÖ paçavralarına reklam verenler, soygun müesseselerine katkıda bulunanlar şu cezayı alır” diye bir madde yok..

Türkiye Cumhuriyeti’nin bundan sonra bunlara kurban vereceği bir tek vatandaşı yok.

Bu böyle biline.

 

 

 

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER