GazeteBalkan

Köstence’de Açılan Mobilya Fuarı’nın Yıldızı

Köstence’de Açılan Mobilya Fuarı’nın Yıldızı
17 Ekim 2016 - 10:47 'de eklendi ve 793 kez görüntülendi.

BÜKREŞ (Gazete Balkan)- Köstence Mamaia’da düzenlenen Mobilya ve Aksesuarları Fuarı’na stand açarak katılan tek Türk Firması, parke, iç kapı, sunta ve MDF Lam üreticisi Yıldız Entegre’nin Romanya Temsilcisi Nazwood Activ SRL oldu.

Son yılllarda Romanya pazarında ciddi çalışmaları ile dikkati çeken ve Türkiye’de ağaç ürünleri sektörünün liderlerinden Yıldız Entegre, Bükreş’te Eylül ayında yapılan fuardan sonra Köstence’de açılan Mobilya ve Aksesuarları Fuarı’na da damgasını vurdu.

Köstence Başkonsolosu Ali Bozçalışkan, Ticaret Ateşesi Sezen Leventoğlu, Dobruca Türk İşadamları Derneği (DTİAD) Başkanı Zeki Uysal, önceki dönem başkanları Ramazan Gür ve Hacı Vural, genel Sekreter Atilla Baykara, Paşa International Sahibi Mehmet H. Erürker de Yıldız Entegre standını ziyaret ederek Yıldız Entegre’nin Romanya Temsilcisi Nazwood Activ SRL’nin sahibi Ömer Karahasanoğlu’ndan sergilenen ürünlerle ilgili bilgi aldılar.

Köstence basını da fuara ve Yıldız Entegre’nin standına yoğun ilgi gösterdi.

 

kostencede-acilan-mobilya-fuarinin-yildizi kostencede-acilan-mobilya-fuarinin-yildizi2 kostencede-acilan-mobilya-fuarinin-yildizi3 kostencede-acilan-mobilya-fuarinin-yildizi4

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER