GazeteBalkan

TİAD “Cumhuriyet Galası” Düzenliyor

TİAD “Cumhuriyet Galası” Düzenliyor
19 Ekim 2016 - 11:11 'de eklendi ve 1017 kez görüntülendi.

BÜKREŞ (Gazete Balkan)- Romanya Türk İşadamları Derneği (TİAD), geleneksel Cumhuriyet Galası’nı bu yıl 29 Ekim günü Bükreş Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirecek.

Bükreş Büyükelçisi Osman Koray Ertaş’ın katılımı ile gerçekleştirilecek Gala ile ilgili TİAD Başkanı Murat Demiray, derneğin internet sitesinde yaptığı açıklamada şu görüşleri kaydetti:

“Cumhuriyet Bayramını birlik beraberlik ruhuyla kutlayacağımız bu Galada sizleri ve misafirlerinizi aramızda görmekten Dernek olarak çok büyük mutluluk duyacağız.

Romanya’daki Türk iş dünyasının seçkin üye ve misafirlerinin yanı sıra üst düzey Türk ve Romen devlet adamlarının da katılacağı Galamızın anılarda kalacak bir gece olması için derneğimiz yoğun hazırlıklarını sürdürmektedir.

Bu yılki Galamızda çok değerli ses sanatçımız Işın Karaca ve ekibi sahne alarak davetlilere eğlenceli bir gece yaşatacaktır.

Geleneksel TİAD Cumhuriyet Galasına teşriflerinizden tekrar büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, katılım detayları için Dernek Merkezimizle temasa geçmenizi rica ederiz.

Cumhuriyetimizin kuruluşunu layıkıyla kutlamak ve var olan birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmek için Galamıza katılarak destek ve katkılarınızı devam ettirmenizi beklemekteyiz.”

tiad-cumhuriyet-galasi-duzenliyor

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER