GazeteBalkan

FETÖ maşası niye çıldırdı?

FETÖ maşası niye çıldırdı?
26 Ekim 2016 - 11:03 'de eklendi ve 604 kez görüntülendi.

Sevgili okuyucularım, 1993 yılından beri Fetullah Gülen örgütü ile mücadele ederim. Nerde bir yanlışlarını gördüysem yazdım. Bu yüzden az uğraşmadılar benimle.

15 Temmuz kanlı Fetullah Terör Örgütü (FETÖ) darbe girişiminden sonra da mücadeleye devam ettim. Büyükelçimize saldırdılar, karşılarına dikildim, Ticaret Müşavirimize saldırdılar önlerine çıktım, STK’larımıza saldırdılar yollarını kestim.

Onlarla mücadele ettiğim için bana melanet sitesinden saldırdılar. Hedef tahtasına koydular. Tehdit ettiler. Türkiye’yi, bayrağımızı, demokrasiyi savunduğum için iftira dolu saldırılarına maruz kaldım.

Önceki gün bu saldırılardan biri daha gerçekleşti ve FETÖ maşalarından birisi gazetemizin internet sitesine tehdit ve hakaret dolu bir mesaj gönderme cesaretini buldu. Şimdiye kadar böylesini görmedim.

Kendisini, arkasında Zaman gazetesinin panosu, önünde Cihan kamerası ve mikrofonu, cebinde bilmem ne parası, FETÖ’cu ağababaları ile dünyaya hükümran olduğu günlerde sanıyor olmalı ki, beni vatan hainliği ile suçlamış.

FETÖ cenahı ile mücadelemden dolayı ‘Karaköy kahpeleri’ bile benden ‘Bin kat daha karakterliy’miş. ‘Karaköy kahpeleri’ni tanımam. Ama FETÖ ve maşaları ile mücadele etmek ‘Karaköy kahpeliği’ olduysa diyecek birşey yok..

Bu FETÖ maşası niye böyle çıldırdı anlamadım! Şahin Ağabeyi mi gaz verdi de FETÖ’cülerle mücadele edenlere saldırya geçti, Devletten aldığı destek kesilince TUSKON’cu Süvarî’nin nalları dikişini yazdığımıza mı üzüldü, ortaklığı filan mı vardı, yoksa FETÖ yandaşlarının önünde diz çöken akıldanesi mi dürtükledi, FETÖ okullarındaki trollere dokunmamız mı kendisine dokundu, doğrusu bilemedim.

Sevgili okuyucularım,

15 Temmuz’dan bu yana ağır günler geçiriyoruz.

Piskolojik savaş ile toplumu yönlendireceklerini, sindireceklerini, eski şatavatlı günlerine yeniden kavuşacaklarını sanıyorlar.

FETÖ’nün akıl hocaları maşa kullanmayı pek seviyor. Elin taşı ile elin kuşunu vurmayı taşeronu oldukları küresel çetelerden öğrenmiş olmalılar.

Uzmanlarca yer yüzünün en usturuplu soygun hareketi olarak nitelendirilen FETÖ hareketi dün ekonomik tetikçi olarak kullandıkları maşaları bugün fiili tekikçi olarak kullanmaya çalışıyor.

Burada başta Romanya yetkilileri olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti yetkililerine sesleniyorum.

Ben Romanya’da yasalara ve bu ülkelerin değerlerine saygılı, özgürce gazetecilik yapan ama Türk Devleti’ni, Türk milletini, bayrağını gazetecilikten de, canından da çok seven biriyim. Bunların tehditlerinin, şantajlarının bana sökmeyeceğini söylememe gerek yok.

Yalnız, benim başıma birşey gelirse, bu trafik kazası yolu ile bile olsa bunun müsebbibi FETÖ’nün Romanya beyin takımı ve gözünü karartmış bu FETÖ maşasıdır. Bu böyle biline.

Kırklareli’nde FETÖ elemanlarınca domuz bağıyla öldürülen gazeteci Haydar Meriç hadisesinden ders alına. Meriç, FETO’nun hayatını yazarken öldürülmüştü.

Biz de FETÖ’nün Romanya’daki finansal soygununu çözdük.

Maklube’ci ve benzeri klasik küresel soygun metodlarının dışında FETÖ kodamanları Romanya’daki bazı işadamlarını açıklarını bularak nasıl tuzağa düşürdüler, bankalara nasıl borçlandırarak soydular, bunlarla ilgili ciddi verilere ulaştık.

FETÖ maşalarının göz dönmüşlüğü bu çalışmamızı öğrenmiş olmalarından geliyor olmalı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER