GazeteBalkan

FETÖ Gelin’i boşandı

FETÖ Gelin’i boşandı
31 Ekim 2016 - 9:37 'de eklendi ve 2047 kez görüntülendi.

BÜKREŞ (Gazete Balkan) – İtalyan asıllı ABD’li yazar Mario Puzo’nun Baba adlı kitabında gözler önüne serdiği Sicilya Mafyası tipi örgütlenmesi ile dikakti çeken, sanatçı, sporcu gibi profesyonel ünlü avcısı Fetullah Terör Örgütü (FETÖ) yanlılarının Romanya’daki gözdesi şov yıldızı Andreea Marin, FETO’cu damat fizyoterapist Tuncay Öztürk’ten boşandı.

35 civarındaki Romen gazeteciyi organize ederek FETÖ elemanlarınca İstanbul’da ağırlanmasını sağlayan şov yıldızı Andreea, sözde Hizmet hareketine bu hizmetinin karşılığını İstanbul dönüşü kendisinden 11 yaş küçük FETO yanlısı Tuncay ile evlendirilerek almıştı.

Romen magazin dünyasını uzun süre meşgul eden evliliğin sonlandırılması şimdi de gündem yaratmaya devam ediyor.

Andreea boşanırken eşi Tuncay’ın kendisine hükmetmesini kaldıramadığını, Tuncay’ın kendisini aldattığını açıklayarak boşanma ile sonuçlanan özel hayatına saygı gösterilmesini istedi.

FETÖ yanlılarının etkinliklerinin vazgeçilmez yıldızı olan Andreea Marin facebook sayfasında duygularını şöyle aktardı:

“Bildiğiniz gibi hayatı karanlıkları ve de ışıkları ile kıymetini bilmeyi öğrendim. Bazen hayatın sürprizleri istediğimiz gibi veya sevmediğimiz şeklindeler. Hayatta bazı anlar vardır ki, kalbin olduğun yerde kalmanı istese de, ilk planda kişiliğine, benliğine saygı göstermen gerekliliğini ve ilerlemen gerektiğini söylüyor. Çok zor bir karar geldi hayatıma: boşanma. Evliliğimde kaydettiğim duygularıma karşı olan saygıdan dolayı, buradan arkadaşlarıma, basına, bu konuda hiçbir açıklama yapmak istemediğimi vurgulamak istiyorum. Lütfen kızım ve benim sakinliğimi, huzur isteğimize, saygı gösteriniz. Ayrılıklar acıdır ve bunu da atlatılacağını belitmiştim. Şu an kalbimde taşıdıklarımı kimsenin omuzuna koymak istemem ve bu yüzden gizlilik kararımıza saygı gösteriniz. Bir anne hiçbir zaman yanlız değildir. Bir kadın olarak, gülümseyerek, inşaa ederek, hayatımı devam etmem için birçok nedenim var .”

Böylece kendisinden 11 yaş büyük karısı sayesinde başka bir ülkede şöhret olan FETÖ oyuncağı Tuncay için de düşüş başlamış oldu.

 

feto-gelini-bosandi-sayfa-15

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER