GazeteBalkan

IMM Türk’ten Ekonomi Forumu

IMM Türk’ten Ekonomi Forumu
07 Kasım 2016 - 10:00 'de eklendi ve 711 kez görüntülendi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasi Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve beraberindeki 38 kişilik heyet çeşitli temaslarda bulunmak üzere IMM TÜRK (Türk Kobi) Derneği’nin davetlisi olarak Romanya’ya geldi.

Bükreş Ticaret Müşaviri Mükerrem Aksoy, Türk Kobi Derneği Başkanı Nazmi Doğan, yönetim kurulu üyeleri Fahrettin Öner, Uğur Aktaş, Adem Tosun, Zeynel Cömert, şahin Sevim ve Oana Marin’den oluşan Romanya heyeti ile Tekirdağ Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, başkan yardımcıları Galip Öğe, Erhan Tanrıöver ile diğer 27 üye,  Oda genel Sekreteri İrfan Ekici, Özel kalem Müdürü Abdulkadir Ürkmez, TB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarı, Tekirdağ Esnaf ve Sanayi Odası Başkanı Sami Kayın’dan oluşan Tekirdağ heyeti Romanya’daki temaslarına ilk olarak Büyükelçi Osman Koray Ertaş’ı ziyaret ederek başladı.

Heyet daha sonra IMM Türk tarafından Romanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda ortaklaşa düzenlenen Ekonomi Forumu’na katıldı.

Forum’a ev sahibi konumundaki Bükreş Ticaret Müşaviri Mükerrem Aksoy, Romanya Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Ion Mocanu ve IMM Türk Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Doğan’ın yanı sıra Romanya Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Atalay, Başkan Yardımcıları Ali Baraş ve Ömer Gökmen, Romanya Müsiad Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan da katıldı.

Eximbank Romanya’dan Corina Vulpe, danışmanlık şirketi WFS Finance’den Bogdan Hossu, bazı diğer kuruluş temsilcileri Mihaela Ene ve Sabahat Kaya da forumun katılımcıları arasında yer aldı.

Konuk Tekirdağ heyeti daha sonra  IMM TÜRK (Türk Kobi) Derneği’ni ziraet ederek Başkan Nazmi Doğan ve yönetim kurulu üyeleri Fahrettin Öner, Uğur Aktaş, Adem Tosun, Zeynel Cömert, şahin Sevim ile bir süre görüştü.

Bükreş’te açılan Tarım Fuarını ziyaret eden heyet Köstence’deki temaslarının ardından Türkiye’ye döndü.

 

 

imm-turkten-ekonomi-forumu1 imm-turkten-ekonomi-forumu2 imm-turkten-ekonomi-forumu3 imm-turkten-ekonomi-forumu4 imm-turkten-ekonomi-forumu5 imm-turkten-ekonomi-forumu6 imm-turkten-ekonomi-forumu7 imm-turkten-ekonomi-forumu8 imm-turkten-ekonomi-forumu9 imm-turkten-ekonomi-forumu10 imm-turkten-ekonomi-forumu11

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER