GazeteBalkan

Tarım Fuarı’nda Mert-San Rüzgârı

Tarım Fuarı’nda Mert-San Rüzgârı
07 Kasım 2016 - 10:00 'de eklendi ve 844 kez görüntülendi.

BÜKREŞ (Gazete Balkan)– Bükreş’te açılan ve 5 gün süren Tarım ve Gıda Fuarı sona erdi. Türkiye’den ve Romanya’dan pek çok firmanın stand açtığı fuarın en gözde standlarından birisini de Romanya’da faaliyet gösteren ve tarım aletleri satan MERT-SAN IMPEX MASINI AGRICOLE SRL standı oluşturdu.

Mert-San’ın fuar standının açılışı da Bükreş Ticaret Müşaviri Mükerrem Aksoy, Romanya Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tamer Atalay, MÜSİAD Romanya Şube Başkanı Mehmet Aslan ve IMM Türk (Kobi Derneği) Başkanı Nazmi Doğan tarafından gerçekleştirildi.

Mert-San, bu yıl tarım aletleri alanında pek çok yeni Türk markası ile birlikte TÜMOSAN marka Türk yapımı tarktörü de fuarda ziyaretçilerin beğenisine sundu. Dönder markalı gübreleme makinası ile İrtem markalı ürünlere standında yer veren Mert-San’ın sahibi Zeynel Cömert, Türk mallarına güven sağlamak için yoğun çaba sarf ettiklerini, sağladıkları başarıdan dolayı da memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Romanya’nın Braşov kentinde faaliyet gösteren MERT-SAN sektörle ilgili her fuara her yıl stand açarak katılıyor.

Aileden Ayşenur Yürük, Murat Yürük ve Aykut Cömert’in katılması ile kadrosunu güçlendiren Mert-San, kurulduğu günden buyana sadece Türk malı satan, Türkiye’de Romanya Pazarına yönelik ürün üreten ve ürettiren sayılı birmalarımızdan biri konumunda.

tarim-fuarinda-mertsan-ruzgari2

tarim-fuarinda-mertsan-ruzgari

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER