GazeteBalkan

Karahasanoğlu’ndan Yoğun Tempo

Karahasanoğlu’ndan Yoğun Tempo
14 Kasım 2016 - 10:00 'de eklendi ve 930 kez görüntülendi.

BÜKREŞ (Gazete Balkan)- Romanya’da Türk sivil toplum örgütlerinin renkli siması Dobruca Türk İşadamları Dermeği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Karahasanoğlu üç günde iki farklı ülkenin üç ayrı şehrinde düzenlenen etkinliklere katıldı.

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından bir olan Yıldız Entegre’nin Romanya Temsilcisi Naz Wood’un sahibi de olan Karahasanoğlu, ilk olarak İstanbul’da Yıldız Entegre’nin sponsorları arasında yer aldığı 16. MÜSİAD EXPO’nun açılışında düzenlenen törenlere katıldı.

Karahasanoğlu, daha sonra Yıldız Entegre Yönetim Kurulu üyesi Hakkı Yıldız ile birlikte MÜSİAD EXPO’nun Romen misafiri eski Başbakan Victor Ponta ve Müsiad Romanya heyetine yemek verdi.

Ertesi gün Bükreş’te düzenlenen Atatürk’ü Anma Töreni’ne katılarak Dobruca TİAD ve Yıldız Entegre adına çelenkler koyarak saygı duruşunda bulunan Ömer Karahasanoğlu, Cuma günü de Köstence’de İsmail Altındiş’in market açılış törenine katıldı.

Karahasanoğlu bu arada bir başka sivil toplum kuruluşu olan Romanya Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Atalay’ı da ziyaret etti.
karahasanoglundan-yogun-tempo2karahasanoglundan-yogun-tempokarahasanoglundan-yogun-tempo3

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER