GazeteBalkan

Korkaklar, Büyükelçi Ertaş’a Yayın Yolu ile Saldırdı

Korkaklar, Büyükelçi Ertaş’a Yayın Yolu ile Saldırdı
17 Kasım 2016 - 9:44 'de eklendi ve 780 kez görüntülendi.

21 TEMMUZ 2016

Korkaklar, Büyükelçi Ertaş’a yayın yolu ile saldırdı

 

Ramazan Bayramı’nda Künyesiz (Künye: gazete sahip, sorumlu müdür ve iletişim bilgilerinin yer aldığı kısım) korsan ‘Zaman’ gazetesi çıkaran Fetullahçılar, bu sefer de romanyahaber.com adlı internet sitesinde yayımladıkları korsan açıklama ile Bükreş  Büyükelçisi Osman Koray Ertaş’ı hedef aldılar.

“Vatanseverlik duygusuna büyükelçi eliyle manipülasyon” başlıklı açıklayanı belirsiz akla aykırı iddialarla dolu haberde “Büyükelçisi Osman Koray Ertaş, kendisine dokunulmazlık zırhı sağlayan diplomatlığını unutup provakatörlüğe soyundu…  Büyükelçilik bahçesinde toplanan vatandaşlara yaptığı konuşmada, Romanya’daki eğitimcileri hain ilan etti. Büyükelçi Ertaş, ‘Siz o hainleri biliyorsunuz’ sözleriyle Lumina okullarını hedef gösterdi.” denildi.

Işık okulları adına kimin yaptığı belirsiz açıklamayı saldırı aracı olarak kullanan sitede nerede olduğu belirsiz Zaman gazetesi eski genel yayın müdürü  kaçak Ekrem Dumanlı’nın ‘Darbe, cemaat, Hodri meydan’ başlıklı yazısı da yer aldı.

Bükreş Büyükelçisi Osman Koray Ertaş’ın kendisine yayın yolu ile yapılan saldırı hakkında ise “Benim için şereftir” dediği ifade ediliyor. (ANAYURT)

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER