GazeteBalkan

Düşman Çatlatan BİRLİK Mesajı

Düşman Çatlatan BİRLİK Mesajı
24 Kasım 2016 - 9:39 'de eklendi ve 927 kez görüntülendi.

Romanya Türk iş dünyasının  temsilcileri Gazete Balkan’ın düzenlediği 9. Başarılı  Türk Firmaları ödül töreninde buluştu.

 

BÜKREŞ (Gazete Balkan)-  Gazete Balkan tarafından düzenlenen 9. Başarılı Türk Firmaları Ödül Töreni her türlü engelleme çabalarına rağmen Bükreş Sheraton Hotel’de Büyükelçi Osman Koray Ertaş’ın katılımı ile yapıldı.

Bükreş Valisi  Paul-Nicolae-Petrovan ve Törenin ana sponsoru Dobruca TİAD Başkan yardımcısı ve YILDIZ ENTEGRE Romanya temsilcisi Ömer Karahasanoğlu’nun daveti üzerine Romanya’ya gelen  ünlü spor yorumcusu Sinan Engin de ödül gecesine katıldı.

Romanya’daki beş Türk sivil toplum kuruluşunun temsilcileri 15 Temmuz’una ardından gerçekleşen Romen medyasına yönelik istisnai basın toplantısını saymazsak Büyükelçi ve  Bükreş Valisi ile birlikte ilk defa aynı masaya oturdu.

Başarılı firmalarımızdan geceye katılanların plaketlerini aldığı törende Romanya Türkiye Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Tamer Atalay, TİAD Başkan Yardımcısı Ali Rıza Koska, Dobruca TİAD Başkanı Zeki Uysal ve gecenin ana sponsoru Başkan yardımcısı Ömer Karahasanoğlu, IMM Türk Başkanı Nazmi Doğan, MÜSİAD Romanya Başkanı Mehmet Aslan birbirlerin elini sıkarak hal hatır sorup aynı masada oturdular.

Saat 20.30’da başlayan ödül töreni, Maria Konstantin, Gazi Demirel ve Özlem Özdil’in sahneleri ile birlikte saat 24.00’e kadar devam etti.

 

YARIN DEVAM EDECEK

dusman-catlatan-birlik-mesaji1 dusman-catlatan-birlik-mesaji2 dusman-catlatan-birlik-mesaji3 dusman-catlatan-birlik-mesaji4dusman-catlatan-birlik-mesaji

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER