GazeteBalkan

FETO mantısı yediniz mi!

FETO mantısı yediniz mi!
24 Kasım 2016 - 10:01 'de eklendi ve 619 kez görüntülendi.

FETO mantısı yediniz mi!

 

Türkiye’de Ermeni vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadıkları bölgelerde, ‘Ermenilerin yağlı kete’si kaypak Müslüman’ı dinden çıkartır’ diye bir özlü söz var.

***

İtirafçı Astsubay S.A, ifadesinde, Elazığ’da okuduğu lisede FETÖ yapılanmasıyla tanıştığını belirterek, “Lisede sınıfın en başarılı öğrencisiydim. Üst sınıflardan birkaç kişi bir gün yanıma gelerek, beni üniversitede okuyan arkadaşlarının yanına çiğ köfte yemeye davet ettiler. Çiğ köfte yemeye gittiğimde üniversitede okuyan 5 ev arkadaşı bana, ‘Biz derslerimizde çok başarılıyız. Hem kendimizi geliştirmek hem de size yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle derslerinizde size yardımcı olmak istiyoruz. Bunun karşılığında sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz’ dediler. Paralel yapı ile tanışmam burada oldu.” demiş.

Arkası gelmiş gabii.

***

1990’lı yıllarda bir dikta rejiminden yeni kurtulduğu için sudan çıkmış balık konumundaki Romanya’da, soydaş çocuklarını FETÖ hiyerarşisinde Romanya’ya bakan İl olan İzmir’e götürüp, pasaportlarını da ellerinden alarak ‘Işık evleri’ dedikleri karanlık deliklere tıkmıştı Fetullahçılar.

Fetocular Romanya’daki işadamlarını da mantı yemeğe davet ederek söğüşlemişlerdi. Onlar, lise öğrencileri gibi meteliksiz değillerdi çünkü.

Önce mantı yediriyorlar, ardından da CIA’ya Hizmet Hareketi’ne himmet topluyorlardı. 100 dolara hovarda Türklere dini nakah kıyarak işe başladıkları günlerin ardından insanları tanımaya başlayınca ‘Mantı’ yeme daveti devreye girmişti.

Elazığ’da lise öğrencilerini S.A.’nın anlattığı gibi çiğ köfte ile avlayanlar, Romanya’da da mantı daveti yapıyorlarmış..

Demek ki, mantı, çiğ köfte gibi yöresine göre kullandıkları iyi mutfakları varmış FETÖ’nün. Ama o mutfakta yaptıkları ‘Yurt’ta sulh’ darbe Dolmasını kimse yutmadı. Aksine, çiğ köfte ve mantı ile avladıkları insanlar da uyandı.

40 yıllık emekleri ve saltanatları 15 Temmuz’da bir gecede yerle yaksan olunca, bu sefer bürünecek kuzu postu aramaya başladılar.

Artık kandıracak Türk kalmayınca dümeni yabancılara kırdılar. En iyi kuzu postunun da CIA karargahları oldukları ileri sürülen okullar olduğunu anladılar. Türklerin gönüllerinden kovulan FETO’cuların ellerinde şimdi bulundukları ülke kanunlarına göre kurulan ama öyle çalışmadığını henüz o ülke yönetimlerinden kimsenin bilmediği okullar ile onları kale gibi koruyan medya araçları kaldı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun dediğine bakılırsa FETO’cular Kırgızistan’da da kurdukları okullarda 25 yıldır yetiştirdikleri sayesinde darbe yapma hazırlığı içine girmişler.

Şimdi anladınız mı, Hıristiyanlaştırılmış bir Müslümanlıkla, Papa- Gülen ittifakının himmetini!

Allah Türkiye’yi bunlardan arınma yoluna soktu, darısı diğer ülkelerin başına.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER