GazeteBalkan

Fahri Konsolos Süsli’den Milli Gün Resepsiyonu

Fahri Konsolos Süsli’den Milli Gün Resepsiyonu
29 Kasım 2016 - 9:59 'de eklendi ve 1166 kez görüntülendi.

Arnavutluk Köstence Fahri Konsolosu Ömer Süsli, Milli Gün resepsiyonu verdi.

 

KÖSTENCE (Gazete Balkan) – Arnavutluk’un Bağımsız devlet oluşunun 104’üncü yıldönümü nedeni ile Köstence Fahri Konsolosu Ömer Süsli ve eşi Cemile Süsli, dün akşam Köstence’de milli gün resepsiyonu verdi.

Mamaia Del Mer’de verilen resepsiyona Arnavutluk Bükreş Büyükelçisi İlir Tepelena ve eşi Marsela Tepelena’nın yanı sıra Türkiye’nin Bükreş Büyükelçisi Osman Koray Ertaş, Köstence Başkonsolosu Ali Bozçalışkan, Köstence Valisi Adrian Nicolaescu, romanya Müftüsü Yusuf Murat, Köstence’deki diplomatik misyon şefleri, yerel yöneticiler, parlamenterler, ile pek çok Türk işadamı ve soydaş katıldı.

Arnavutluk ve Romanya Milli marşlarının okunması ile başlayan Resepsiyonun takdimi Güven Güngör tarafından yapıldı.

Fahri Konsolosun günün anlamına yönelik konuşmasının ardından Aravutluk Bükreş Büyükelçisi İlir Tepelena, Türkiye’nin Bükreş Büyükelçisi Osman Koray Ertaş ve Köstence Valisi Adrian Nicolaescu da birer konuşma yaptılar.

fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu

Arnavutluk Milli Gün resepsiyonunda davetliler Fahri Konsolos Ömer Süsli eşi Cemile Süsli, Arnavutluk Bükreş Büyükelçisi İlir Tepelena ve eşi Marsela Tepelena tarafından karşılandı.

fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu1 fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu2 fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu3 fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu4 fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu5 fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu6 fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu7 fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu8 fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu9 fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu10 fahri-konsolos-susliden-milli-gun-resepsiyonu11

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER