GazeteBalkan

Adil Öksüz’ün Yeni Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Adil Öksüz’ün Yeni Fotoğrafı Ortaya Çıktı
02 Aralık 2016 - 9:00 'de eklendi ve 762 kez görüntülendi.

Adil Öksüz’ün yeni fotoğrafı ortaya çıktı

 

FETÖ’nün firari ‘Hava Kuvvetleri imamı’ Adil Öksüz’ün 2012 yılına ait fotoğrafları ortaya çıktı. Öksüz’e ait fotoğrafların Arnavutluk’ta FETÖ’ye yakın olduğu belirtilen Bedir Üniversitesi’nin ‘dinler arası diyalog’ toplantısında çekildiği öğrenildi.

Yeni Şafak’ın haberine göre, Arnavutluk’ta ‘İnsani Araştırmalar Konferansı’ adıyla gerçekleşen dinler arası diyalog toplantısında, ABD, İngiltere, İtalya, Fransa, Avusturya, Malezya, Romanya, Makedonya, Nijerya ve Türkiye’den temsilciler bulunuyordu.

Özel konferansta 50’ye yakın sunum yapılırken, toplantıda Fetullah Gülen için özel oturum da yapıldı. Gülen özel oturumunda ise Dr. Bekir Çınar, Gülen’in dinler arası diyalog ve hoşgörü görüşlerini, ülkelerin temsilcilerine anlattı.

3 AKADEMİSYEN YAN YANA

Toplantıda Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nden 3 isim bulundu. Salonda da yan yana oturan akademisyenler H.S, M.G ve V.A. halen Isparta’da görev yapıyor. Bu isimlerden V.A. üniversitenin yönetiminde görev alırken H.S. ise bir fakültede dekan vekili. M.G’nin ise FETÖ’ye yakın olduğu bilinen Arnavutluk’taki Epoka Üniversitesi’nde uzun süre öğretim üyeliği yaptığı öğrenildi. (Sputniknews / Foto DHA)

adil-oksuzun-yeni-fotografi-ortaya-cikti

FETÖ’nün firardaki Hava Kuvvetleri İmamı Adil Öksüz

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER