GazeteBalkan

Rusya’da Televizyon Programına Katılan Polonyalı Gazeteciye Dayak

Rusya’da Televizyon Programına Katılan Polonyalı Gazeteciye Dayak
02 Aralık 2016 - 9:00 'de eklendi ve 549 kez görüntülendi.

Rusların Romanyalılardan daha az kazandığını öne süren Polonyalı gazeteci Ukraynalıların normal insanlar gibi yaşamak istediğini, Ruslar gibi pislik içinde yaşamak istemediğini söylediği için dayak yedi.

 

MOSKOVA – Rus TBC televizyon kanalındaki bir programının çekimleri sırasında Polonyalı gazeteci Tomas Maciejczuk dayak yedi.

Program sırasında Rusya’daki kişi başına düşen milli gelir konusu açıldığında Polonyalı gazeteci Tomas Maciejczuk, Rus çalışanların Romanya ve Letonya’dan daha az kazandığını ifade etti.

Konu Ukrayna’ya gelince, Polonyalı gazeteci Ukraynalıların normal insanlar gibi yaşamak istediğini, Ruslar gibi pislik içinde yaşamak istemediğini söyledi.

Programın sunucusu gazetecinin yüzüne kağıt fırlatarak “aslında sizler pislik içinde yaşıyorsunuz” diye cevap verdi.

Program katılımcılardan çoğu, Polonyalı gazetecinin üzerine gelmeye ve onu stüdyodan kovmaya başladı.

Maciejczuk, “Siz Ukraynalı, Estonyalı,Polonyalılara hakaret ederken bu normal mi ?!” diye sorduğu soruya “Biz burada kendi ülkemizdeyiz” cevap geldi.

Polonyalı gazeteci stüdyoyu terk etmeyi reddedince Rus yanlısı eski Ukrayna milletvekili İgor Markov da Polonyalı gazetecinin yüzüne yumruk attı. Kavga diğer katılımcıların araya girmesiyle sonlandırıldı. (QHA)

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER