GazeteBalkan

Arkadaşının Cinsel Organını Koparttı

Arkadaşının Cinsel Organını Koparttı
12 Aralık 2016 - 10:02 'de eklendi ve 589 kez görüntülendi.

 

Romanya’da alkollü bir adam, yakmak için odun keserken kazara testereyle arkadaşının cinsel organını koparttı.

 

Romanya’nın kuzey doğusundaki Vanatory köyünde iki kafadar, yakacak odun kesmeden evvel alkol aldı. Adı açıklanmayan 49 yaşındaki adam, 53 yaşındaki üç çocuk babası arkadaşını dikkatli olması konusunda uyardıktan sonra testereyle şaka olsun diye üzerine hamle yaptı. Tam bu anda ismi gizli tutulan 53 yaşındaki adam öne adım atınca testere kasığına vurdu. 49 yaşındaki adam hemen ilk yardım hattını aradı ve yaralanan arkadaşını Parhon Hastanesi’ne yetiştirdi.

AMELİYAT EDİLEN ADAMIN SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Doktorlar, 53 yaşındaki adamın cinsel organını kurtarmak için hemen ameliyata aldı. Talihsiz adamın sağlık durumunun kontrol altına alındığı fakat ciddiyetini koruduğu açıklandı. Hastaneden yapılan açıklamada adamın cinsel hayatının tekrar normale dönmesi konusunu değerlendirmek için henüz erken olduğu belirtildi. Yaralı adamın karısı, kazaya sebep olan kocasının şakacı arkadaşını mahkemeye vermekle tehdit etti. Üzgün kadın: “Odun kesiyorduk, yardım etmesi için komşuyu çağırdım. Daha sonra kocamı kanlar içinde gördüm.” sözlerini dile getirdi.

ZANLI ADAM, KAZANIN MASUM BİR ŞAKA SONUCU OLDUĞUNU SAVUNDU

Arkadaşını yaralayan zanlı adam, kazanın tamamen masum bir şakadan kaynaklandığı, arkadaşına zarar verme niyetinde olmadığı konusunda ısrar etti. Zanlı adam: “Testereyi tutuyordum, arkadaşıma dedim ki, ‘Dikkatli ol, dizlerini kesebilirim. Her şey bir anda oldu. Bu sadece bir şakaydı. Onu kesmek istemedim. Odun kesmesi için ona yardım ediyordum. Ben suçlu değilim. Umarım bunun için hapse girmem.” cümleleriyle kendini savundu. (Ajanslar)

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER