GazeteBalkan

Moldova küçük ama hareketli bir Pazar

Moldova küçük ama hareketli bir Pazar
16 Aralık 2016 - 9:58 'de eklendi ve 856 kez görüntülendi.

‘Moldova küçük ama hareketli bir Pazar’

 

BÜKREŞ (Gazete Balkan)- Moldova Cumhuriyeti’ne bir iş gezisi gerçekleştiren Yıldız Entegre Romanya Temsilcisi ve Dobruca TİAD Başkan Yardımcısı  Ömer Karahasanoğlu, gezisinin verimli geçtiğini, Moldova’yı küçük ama hareketli ve verimli bir pazar olarak gördüğünü söyledi.

Moldova iş gezisi sırasında Türkiye’nin Kişinev Büyükelçisi Hulisi Kılıç’ı da ziyaret eden Karahasanoğlu, “Sayın Büyükelçimiz işadamalarımızla yakından ilgilenen değerli ve misafirperver bir insan. Konuğu olduğumuz yemekte Moldova iş dünyası hakkında geniş bilgi alma imkanı bulduk. Büyükelçimiz Türk işadamlarını Moldova’da yatırım yapmaya ve ticari ilişkileri geliştirmeye davet ediyor” dedi.

Karahasanoğlu, yarınki Medipol Bahçeşehir – Trabzonspor karşılaşmasını seyretmek, Pazar günü de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Kuveyt Emiri’ın katılımı ile gerçekleştirilecek Trabzon Akyazı stadyumunun açılışına özel davetli olarak katılmak üzere Türkiye’ye gidiyor.

ÖZÜR:

Bugünkü 1. baskımızda sehven ‘Dobruca TİAD Başkan yardımcısı’ yerine ‘Dobruca TİAD Başkanı’ ifadesi kullanılmıştır. Düzeltir, okuyucularımızdan ve ilgililerinden özür dileriz.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER