GazeteBalkan

Romanya’da ‘Yılın Bankacısı’ ödülü Ufuk Tandoğan’a verildi

Romanya’da ‘Yılın Bankacısı’ ödülü Ufuk Tandoğan’a verildi
16 Aralık 2016 - 10:21 'de eklendi ve 760 kez görüntülendi.

 

Romanya’da ‘Yılın Bankacısı’ ödülü Ufuk Tandoğan’a verildi

Garanti Romanya Grup CEO’su Ufuk Tandoğan, Romanya’da ‘Yılın Bankacısı’ ödülünü aldı.

 

BÜKREŞ (Gazete Balkan)- Göreve başladığı dört yıldan bu yana başarıları ile Romanya Türk toplumunun da dikkatlerini üzerine çeken GarantiBank Romanya Grup CEO’su Ufuk Tandoğan, 2016 yılında Romanya’da ‘Yılın Bankacısı’ seçildi.

Uluslararası saygın yayınlardan biri olan Business Arena dergisinin Romanya versiyonu tarafından gelenekselleştirilen ve bu yıl 16’ıncısı yapılan Romanya’da ‘2016 Yılının en iyileri ’  değerlendirmesinde bankacılık katagorisinde ‘Yılın Bankacısı’ ödülüne layık görülen Ufuk Tandoğan, ödülünü Romanya finans çevrelerinden 100 civarında seçkin davetlinin katıldığı Gala Gecesi’nde aldı.

Yılın Bankacıları katagorisinde Sergiu Oprescu (Alpha Bank Başkanı), Steven van Groningen (Raiffeisen Bank Genel Müdürü), Ufuk Tandogan (Garanti Bank Genel Müdürü) gibi üç seçkin isim aday olarak yer almıştı.

2014 yılında da aynı ödüle layık görülen Ufuk Tandoğan, GarantiBank Romania’nın 40 civarında bankanın bulunduğu Romanya’da ilk 10 banka arasına yer almasını sağlamıştı.

Ödül jürisi değerlendirmelerini, kişilerin liderlik yetenekleri ile kısa ve uzun vadeli başarılarını göz önüne alarak yapıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER