GazeteBalkan

Türk doktorları Bükreş’te sağlık konferansı verdi

Türk doktorları Bükreş’te sağlık konferansı verdi
27 Şubat 2017 - 10:04 'de eklendi ve 1374 kez görüntülendi.

BÜKREŞ (Gazete Balkan) – Türkiye REYAP Hastaneler Grubu’nun ünlü doktorları, Valy Bataraga Medical Travel organizasyonu sonucu Bükreş’te Romen halkı ile buluştu.

Este Global Türkiye adına Serdar Aykut ve Gülcan Özgür ile Happy Time Estetik’ten Mihaela Dragoman’ın da partner olarak yer aldığı konferansta bir çok soru cevaplandırıldı.

Yoğun katılımlı ve ilginin olduğu konferansın açılış konuşması Bükreş’te yaşayan Türk eğitmen ve yazar Çağlar Akay tarafından yapıldıktan sonra organizasyonu gerçekleştiren Valy Bataraga’nın çevirmenliğinde Ortopedi doktoru Op. Dr. Serkan Akçay ve Estetisten Doç Dr. Fikret Eren iki saatten uzun bir süre tüm soruları yanıtladı, önemli bilgiler paylaştı ve ikinci görüşme gerçekleştirdi.

Sanatçı ve derneklerin de katılım gösterdiği konferansın ardından memnuniyetlerini ileten Türk doktorlar, Romanya’yı çok sevdiklerini ve ileride de sık sık bu tür çalışmalarla Romanya’ya geleceklerini bildirdiler.

Organizasyonu düzenleyen Valy Bataraga ise hedeflerinin kaliteli sağlık hizmetlerinin Romanya’da yaşayan bütün halka ulaşmasını ve Türkiye – Romanya ilişkilerini sağlık alanında da geliştirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER