GazeteBalkan

Fetö trollerinin işi

Fetö trollerinin işi
10 Mayıs 2017 - 10:32 'de eklendi ve 875 kez görüntülendi.

FETÖ trolleri uçak hostesi necdet ile öğretmen rolü oynayan ahmet d. burunlarını b. böcekleri gibi pisliğin içine sokmuş aranıyorlar.

Bula bula Bükreş’te Hotel Marriot’ta, fi tarihinde yapılan hangi etkinlikte Allah bilir,  Büyükelçi’nin yanına sokularak bir kare fotograf çektirmiş FETÖ okullarının piar görevlisi Mihaela ablalarının fotografını bulmuşlar.

Ardından da, sanki Büyükelçi kendi etkinliklerine katılmış algısı vererek, hep yanlarında olduklarına dair not düşerek birbirlerine tivit atıp duruyorlar.

Ne çıkar bundan, akıllarına göre çok şey çıkar!

Büyükelçi’yi kendilerindenmiş gibi göstererek görevden aldıracaklar!

Ankara’dakiler bu haysiyet yoksunlarını ciddiye alırsa şayet!

Bu kaçıncı denemeleri, bu kaçıncı alçalışları sayısını unuttuk.

Büyükelçi görevden alınırsa ne olacak, yeni gelen Romanya’yı tanıyıncaya, duruma hakim oluncaya kadar FETÖ tayfası en güçlü olduğu ancak, Büyükelçi Osman Koray Ertaş’ın tarihî mücadelesi ile Romanya’da itildikleri inlerinden çıkarak nefes alacaklar, meydanı akılları sıra boş bulacaklar.

***

Burnu pislik içinde k.çı havadaki necdete yüzünü gözünü temizleyerek Marriott’a gitmesi ve sandelyelere bakması tavsiye olunur.

Yayınladığı fotoğraftaki sandelyeler mi diye..

Bir de yanlarına takma adı fıkralarda ‘akrep’le özdeşleşmiş kasabanın adı olduğu anlaşılan yüreksiz ‘arsin’ efendiyi bulmuşlar.

***

Kel alaka gibi gözüküyor ama olsun. Aklıma takıldı, bari size sorayım.

Ermeniler Hıdrellez kutlar mı?

Ne Ermeni ne de hıdrellez uzmanıyım.

Bilemem.

Ama bir Ermeni’nin sanki el içine çıkacak yüzü varmış gibi (yüzsüzlere yüz gerekmese de) hıdrellez kutlamasına davet edilmeyişine içerleyişi doğrusu garibime gitti.

***

Neyse biz konumuza dönelim, hareketli FETÖ uçak hostesliğinden FETÖ’nün para kasası Soner’in ifadesi ile ‘in’lere tıkılıp kalmanın yarattığı pisikolojik tramvayı anlıyorum.

Anlıyorum da, bazen başörtüsünü fartlattırarak Romen gazetecilere acındırma rolü oynattığı kendi karısı, bazen piarcı Mihaela gibi kadınları öne sürerek  yapılan işin fikir mücadelesi olduğunu sanmıyorum. Robotlara fikir gerekmese de.

***

Boşa kürek çektiğin için FETÖ şefi sana madalya filan da vermeyeceğine göre ..

Otur, FETÖ hikâyesi’nin şahını yaz, elinde onca malzeme var, kendi yaşadıkların var. Bari insanlığa bir katkın olsun!

Ne dersin necdet efendi..

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER