GazeteBalkan

‘İn’lerinde sıkıldılar artık!

‘İn’lerinde sıkıldılar artık!
10 Mayıs 2017 - 10:29 'de eklendi ve 623 kez görüntülendi.

Türkiye’de devleti 17 milyar lira dolandırmaktan aranan ve kellesine 300 bin lira ödül konan FETÖ kasası olmakla suçlanan Soner Cesur dönemin başbakanının ‘İnlerine gireceğiz’ şeklindeki ifadesine atıfta bulunarak, “Kolay mı inlerimize girmek. Kolaysa gelsin girsin” diye tehdit savurmuştu!

2015 yılında Türkiye’de aranırken, üstelik de başına 300 bin lira ödül konmuş hatırı sayılır bir suçlu iken Romanya’da 935 bin Ron (208 bin euro) sermayeli şirket kuran, bu Cesur yürekli Soner hakkaten haklı çıktı!

2015 yılında 23 bin 612 ley zarar etse de idiaya göre devletten dolandırdığı para ile kendi ifadesi ile ‘in’inde mutlu mutlu yaşıyor.

Romen polisi bir ara pasaportuna el koyduysa da, FETÖ’nün ‘Suçluları Koruma Timi’nin operasyonu sonucu pasaportuna yeniden kavuştu şükür!

Cesur, “Kolay mı inlerimize girmek?” dese de FETO elemanlarının inlerinde onun kadar mutlu olmadıkları, sıkıldıkları, bunaldıkları anlaşılıyor.

Birbirleri ile hırlaşmaktan vakit bulunca kafa bulur gibi fitnenin dikalası ile Türk toplumuna provakasyon düzenliyorlar.

Öğretmenlik formasyonundan yoksun Ahmet D. “Robot yarışmasında birinci olduk” diye göbek atarken aşka gelip, Birgül Şenyuva tarafından düzenlenen 23 Nisan Şenliği etkinliğine “Çocuklarla birlikte” katılacağını duyurdu. Köstence’deki provakörlüklerinin tadı damağında kalmış olmalı.

Üstelik de etkinliği TİAD’ın düzenlediğini ileri sürdü. Kendi gibi FETO trolü Necdet Çelik ile twit atarak yarıştı. Ki bu Necdet sanal alemde “eski TRT muhabiri” ünvanını kullanırken, kendisini tanımayan bir Türkle karşılaştığında matbaacı olduğunu söyleyecek kadar dürüst bir kişi! Neyse;

Ahmet efendiyi tebrik ederiz, “Robot yarışmasını” kazanmışlar. Hakkaten isabetli olmuş! Cennet tütsüsü ile tütsülendiği anlaşılan o kafaların üstüne ‘robot’ tanımam ben! Pavlov’un köpekleri bile ‘Robot’lukta bunların eline su dökemez.

İyi de TİAD’ı, TİKA’yı  niye kattılar işin içine derseniz, anlattık işte: Robot’luk hali, mazur görün.

Ama TİAD ve TİKA mazur görmedi, Robot Ahmet’i hemen yalanladılar.

Robot Ahmet tütsülü kafa ile, “Büyükelçiliğin baskılarına rağmen herkese açık programlarında bize de yer veren TİAD’ı cesur davranışından dolayı tebirk ediyorum” diye tivit attı.

TİAD ise anında “TİAD’ı nafile çabalarınıza alet etmeyin. TİAD FETÖ ile mücadelede devletin yanındadır. Bu etkinliğin düzenleyicisi TİAD değildir” şeklinde cevap verdi.

Öteden beri Nur cemaatinden geldikleri ileri sürülen ancak arsızlıkta sınır tanımayan bu nursuzlar, kendi aralarındaki tivit atışlarına durduk yerde TİKA’yı da karıştırdılar. Ancak TİKA’dan da kısa sürede yalanlama geldi.

Bir de FETO maşalığında zurnanın son deliği olan HALT var. Halt ederek, Birgül Şenyuva’yı aramışlar ve şenliğe katılacaklarını söylemişler.

Ardından da iki- üç çocuk gelmiş, onlar da etkinliğe alınmamış.

Aynı provokasyonu 15 Temmuz kanlı ve başarısız FETÖ darbe girşiminin ardından da yaparak “Büyükelçiliği basacağız” şeklinde sosyal medyayı ayağa kaldırmışlar, ardından da ağızsız dilsiz 7 robot (!) göndermişlerdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER