GazeteBalkan

Trol Ahmet’ten inciler

Trol Ahmet’ten inciler
10 Mayıs 2017 - 10:34 'de eklendi ve 931 kez görüntülendi.

Bizim Rahmetli Osman Bölükbaşı’na çağdaşlarından birini sormuşlar;

-“Filanca nasıl bir insan?”

El cevap:

-Yetmiş iki buçuk milletin tüm fahişelerini toplasan, böyle bir p.çi dünyaya getiremez.

***

Bölükbaşı, FETO’nun yoldaş tivitçilerinden Trol Ahmet’i görseydi ne derdi bilmem.

Eğitimcilikten fırsat buldukça, FETO trollüğü yapan Ahmet D. yalancılığın, iftiracılığın, iki yüzlülüğün kitabını yazıyor.

Yalancılık, iftiracılık, iki yüzlülük, alçaklık üzerine kompozisyon yarışması açsalar Trol Ahmet dünya şampiyonu olur.

Trol Ahmet bir gün davet edilmediği Birgül Şenyuva’nın 23 Nisan etkinliğine davet edildiği için teşekkür mesajı atıyor. Ama, etkinlikle hiç ilgisi olmayan TİAD’a teşekkür ediyor.

Teşekkürden kısa bir süre önce de TIKA’nın etkinliği finanse ettiği yalanını savuruyor.

İlgili kişi ve kurumların kendisini yalanlayan açıklamalarını ise duymazdan geliyor, kulağının üstüne yatıyor.

Bir başka gün Büyükelçi’nin kendilerine “Eğer aleyhte çalışmazsam en yakınımdaki ticeretci beni satıyor” diye haber gönderdiği yalanını üfürecek kadar alçalıyor.

Ama tivit yoldaşı, başta kendi karısı ve piarcı Mihaela ablası olmak üzere kadınları öne sürerek arkalarında hokkabazlık yaparak erkekleşen necdeti kıskandıracak kadar kendisini başarılı buluyor!

Ömer Seyfettin’in ‘Efruz Bey’ine, Dostyeveski’nin Alyaşo’suna rahmet okutacak kadar kolay kıvıran, hala din tacirliği yapacak, ara sıra dini mesajlar savuracak kadar soysuz olan hırsızlıkla, dolandırıcılıkla elde edilen kurumlardan beslenen Trol Ahmet, Gazete Balkan’ı kendi festivallerini çalmakla suçluyor. Ardından da Bükreş’te düzenlenen festivalin son iki gününün ramazana denk gelişini eleştirerek “gerçi Balkan tayfası için fark etmez” diyerek kendi dindarlıklarına (!) atıfta bulunuyor.

İki gün sonra bütün bu yazdıklarını unutarak, yalayıp yutarak “Cemaat nasıl bir terör örgütüyse cemaate terörist diyen herkes cemaatin aktivitelerini taklit ediyor.” diyerek zeka seviyesini ortaya koyuyor.

Bulunla da kalmıyor FETÖ Trolü Ahmet, iki gün önce yazdıklarının hilafına  “Her yıl Bükreş’te Mayıs 19-20-21 festival yapıyoz. İki vakıf ve elçilik aynı tarhte festival yapmaya karar vermiş Taklit edilmek güzel bişey” diyerek yüzsüzlük ve yalancılık şaheseri yazıyor.

Kör gözlü Trol Ahmet’e daha önce kendisinin de paylaştığı Gazete Balkan’ın 3. sayfasını okumasını tavsiye edeceğim ama nafile çaba olur.

Merak ediyorum, Osman Bölükbaşı Trol Almet’i görseydi acaba ne derdi?

Ara sıra ‘Gen’ muhabbetine de giren Formasyon yoksunu, eğitimci rolü oynayan Trol Ahmet bence geninin ve kanının gereğini yerine getiriyor.

Bunların festival ‘festivali’ hikayesini bilahere değineceğimi dün yazmıştım.

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER