GazeteBalkan

Eroğlu Necdet zırvaladı

Eroğlu Necdet zırvaladı
28 Mayıs 2017 - 17:39 'de eklendi ve 828 kez görüntülendi.

Tivitırda kendisine “Roman” adını takdığını görünce “aferin” dedim..

Californiya serverlı korsan FETÖ sitesinde “Arif Eroğlu” adı ile yazıyor bir kaç defadır.

Cumartesi bu adla yazdığı yazının başlığı “Festival var, fısstival var”.

Aklı sıra bizimle dalga geçiyor. Sen önce sadece kendi adınla yaz. Takma adların gölgesine sığınma. Bu bir..

İkincisi, ben Küresel çete emrindeki FETO örgütü ile parasal işlerde aşık atacak biri değilim. Bunu bilirim. FETÖ maşalarının emrinde kul hakkı var, yetim hakkı var. zamanın iktidar partisi ile kolkola girdiği dönemlerde vurduğu vurgunlar var. Romanya’da üzerine çöreklendiği kamu malları var. Var oğlu var..

Benim arkamda Allah’tan ve gazeteme abone olan, düzenlediğimiz mütevazi etkinliklerde bir kaç davetiye alan, etkinliklerimize küçük sponsorluk katkıları bulunan bir avuç Türk’ten başka kim var?

Da, FETÖ çetesi ile aşık atmaya kalkacağım?

Onlar AK Parti yatağında “Cilveli mahmur yatarken”, biz “Fırtına kar ve çamur” dolu cephede düşkünlerin kaldığı yerlerde yatıp kalktık. FETÖ itleri bile güldü kimsesizliğimize..

Onu bile çok gördüler. ‘Ankara’dan ince ayar yaptırdıkları’ ile dikildiler karşıma. Abone olanı vazgeçirmeye zorladınız. Reklamı zaten kimseye verdirmediniz. Bunun için dikilmedim mi Şahin ağabeyinizin karşısına?

Bu gazeteyi iki yılı aşkın bir süre internet cafede hazırladım.

O çilelerden dolayı başım dik, alnım açık. İftiralarınız vız gelir tırıs gider..

Bana bak Eroğlu Necdet, benim için endişelenme! Ben memlekette düzenin nasıl devam edeceğine bakarak gazetecilik yapmadım.

Sizin gibi küresel çete maşalarına, CIA uşaklarına, Papa’nın ayak öpücülerine rağmen, sonsuza kadar ilelebet yaşayacağına inandığım Türk Devleti ve Türk Milleti’nin çıkarı neyi gerektiriyorsa öyle davrandım. Bu anlayışla gazetecilik yaptım.

Telaşa kapılacağım bir durum yok. Asıl telaşa kapılan sizsiniz, “Fısstıval” e dönüştüğü iddiasında bulunduğunuz Festivalimizden neden korkuyorsunuz, korktunuz? Madem ki ‘fısstıval’ nedir bu paniğinizin sebebi?

Bu nedeni ben de sende çok iyi biliyoruz! Korkunun ecele faydası yok. Romanya’da FETÖ çetesinin suç işlediğini herkes görecek.

Benim elimde makinamla dolaştığım doğrudur.. Arşiv yapmak için ilgili ilgisiz resim çektiğimi nerden biliyorsun? Yedi – yirmidört benimi takip ettiniz? Arşiv yapıyormuşum! Oysa ben arşivde ölen birinin resminden başka birşey arama gereği duymadım. Ama, bakıyorum sen burnunu pisli geçmişinize sokup b.k böceği gibi aranıyorsun..

Sonra da kendini hamamdaki Arşimet sanarak, kıçındaki peştemalin kaçtığını unutup ‘buldum’ diye bağırıyorsun. Hem benim arşivimden bu kadar niye korkuyorsunuz? İkidir bunu yazıyorsun.

Ben gazeteci değil gazete okuyucusu bile olamaz mışım! Böyle buyuruyor minik Yusuf yada Eroğlu Necdet! Olmuşum len, olmuşum ki Çete parası yiyerek, bir Büyükelçi bir de benimle uğraşıyorsunuz nicedir..

Siz 15 civarındaki FETÖ elemanı ile haftalık bir gazeteyi zor çıkartırken, ben yalnız başıma günlük gazete yapıyordum yıllardır. Sen vurgun, talan, soygun parası yerken Ben haber satarak rızkımı kazanmaya, yaşamaya çalıştım. Hem de size rağmen.

FETÖ elebaşı CIA korumasında vermiş gazı size, kiminiz tütsülenmiş, kiminiz afyonlanmış halinizle “Memleketteki düzenin böyle devam edeceğini zannetme, aklında olsun diye yazıyorum. Beyefendiye söylemene gerek yok; o senden iyi biliyor durumu..” diyorsun.

Ben siz güçlüyken de karşınızdaydım. Gördüğüm her yanlışınızı 26 yıldır yazdım. Ama sizin gibi iftira yalan yazmadım. Bunu siz de bende iyi biliyoruz. Şimdi niye korkayım sizden? Beni iki saniyelik dandirik görüntü yayınlayarak susturduklarınızla karıştırmayın.

Kaldı ki, FETÖ’nün yeni verdiği ‘depar’ talimatı çatlatır sizi. Deşifre olmuş bir terör örgütünün başarılı olduğu görülmemiştir. Başınızı kaldırın da azıcık tarih okuyun. Türkler büyük oluşunun doğal bir sonucu haini bol bir millettir, ama haine teslim olduğu tarih boyunca görülmemiştir.

Nerde hani o Zekeriya Öz’leriniz, Ekremleriniz, Türkiye’nin düşmanlarına teslim olmuş birinci sınıf FETÖ kadrosundan arta kalan 99’uncu sınıf yüreksiz sürtüklerle mi “Memleketteki düzeni” değiştireceksiniz?

Güldürmeyin, adamı.. Maklube ve Makbule’den, Saf Müslümana hayali cennet vaadinden başka metod olarak hangi fikriniz, zikriniz var da düzen değiştireceksiniz?

Öyle, “Büyükelçilikten zarf” alma şeklindeki adice iftiraları filan bir tarafa bırakın. Mert olmayı deneyin. Kadın gölgesinden, iftiradan medet ummayın. Bari önce beyninizi esaretten kurtarın. Kurtarın da FETO’ya bir ideoloji armağan edin.

Eğer üç ay abone ve reklam peşinden koşmadan bu gazetenin ihtiyaçlarını karşılayacak gücüm olsaydı, şimdi siz hakikaten kaçacak delik arardınız!

Anlıyor musun Minik Yusufoğlu Eroğlu Necdet?

 

NOT: Nefsim ön plana çıksın istemedim. Ama, kaçınılmazdı. Okuyucularımdan özür dilerim.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER