GazeteBalkan

FETÖ’cü çakma Arif’in şafağı sökmüş!

FETÖ’cü çakma Arif’in şafağı sökmüş!
31 Mayıs 2017 - 11:28 'de eklendi ve 833 kez görüntülendi.

FETÖ’nün korsan melanet sitesinde ‘Arif Eroğlu’ takma adı ile yazan Necdet, Gazete Balkan’dan Hamdi Yılmaz’ın sorularına cevap verme yerine  taraftarlarına dandirikten moral vermeyi yeğledi.

“Her gecenin bir sabahı vardır. Gecelerin en karanlık anları sabahın habercisi olarak bilinir. Bunu çok iyi bilenler iki korkunun hezeyanı içinde kıvrım kıvrım kıvranıyor. Birincisi, konumlarını kaybetme korkusu; ardından verecekleri hesap neticesinde başlarına gelecek felaketin korkusu..” diye hayali hedeflere aba altından sopa göstererek, FETÖ tayfasının daha önce Türkiye’de yaptıkları melanetleri sanki başkaları yapmış gibi doğrucu davut rolü oynadı.

Arif Eroğlu takma adlı Necdet, Hamdi Yılmaz’ın kendisine yönelttiği soruları ise es geçti.

Hamdi Yılmaz şu soruları sormuştu:

-FETÖ’nün ‘Suçluları Koruma Timi’ Elemanı mısın?

-Böcekçi polislerin Romanya tarafından Türkiye’ye iadesi sırasında küresel çetelere ‘Hizmet’ hareketine ne gibi hizmetin dokundu?

-FETÖ’daşın o suçlu polislere yardım ve yataklık ettin mi?

-FETÖ’nün para kasası olduğu öne sürülen Soner Ağbi’ne Allah rızası için mi yardım ettin? Dostların Romen gazetecileri Soner için babalarının hayrına mı ayağa kalktı?

-İki küsür yıl evvel Bükreş’te öldürülen FETÖ’nün baş hedefi emekli Albay Eser Şahan’ı tanır mıydın?

Bu satırların yazıldığı saate kadar senden bir cevap gelmedi. Nasıl olsa cevap vereceksin, bari bir kaç soru daha ekleyelim:

-Kalkavan’ı tanır mısın? Kalkavan’ın bir zamanlar Türkiye’den Romanya’daki FETÖ okullarına devasa bavullarla harç taşıdığı biliniyor. Hiç o bavulların bir ucundan yardım kabilinden tuttun mu?

-Kalkavan, yakalandı mı? Yakalanmadıysa, Romanya’da mı saklanıyor?

-Halen öylemidir bilmem ama bir zamanlar Alman sermayesi olduğu bilinen Romania Libera gazetesini emrinize maşası olduğunuz BND mi verdi?

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER