GazeteBalkan

Kampanyamıza sen de katıl!

Kampanyamıza sen de katıl!
06 Haziran 2017 - 15:30 'de eklendi ve 668 kez görüntülendi.

Romanya Türk Toplumu’nun birliği ve dirliğinin sembolü, Türkiye düşmanı diaspora faaliyetlerinin amansız takipçisi Gazete Balkan’a sen de destek ol!

 

BÜKREŞ (Gazete Balkan)- Günlük online yayını ve her Pazartesi günkü kağıt baskısı ile Romanya Türk Toplumunun sesi, başta FETÖ olmak üzere Türkiye düşmanı  diasporaların boy hedefi Gazete Balkan’a siz de destek olun.

Gazete Balkan, Ramazan Bayramı’na kadar abone ve reklamı kapsayan bir destek kampanyası açtı. Romanya Türk Toplumunun abone ve reklam desteğinden başka geliri olamayan Gazete Balkan’a Ramazan Bayramı’na kadar devam edecek kampanya süresince aylık, 2 aylık ve 3 aylık sürelerle de abone olmak mümkün olacak.

Yıllık abone bedeli 926 Lei, 6 aylık abone bedeli 475 Lei, 3 aylık abone bedeli 250 Lei, 2 aylık abone bedeli 130 Lei, bir aylık abone bedeli ise 75 Lei.

Gazete Balkan’a yıllık abone olan şirket veya kişilerin 10 saniyelik karton Ramazan Bayramı mesajları Litoral TV’de yayımlanan ve Gazete Balkan tarafından hazırlanan ‘Turcia din Romania’ programında ücretsiz olarak yayımlanacak.

Aynı programda gazete abonesi olmadan yayımlanacak 7-8 saniyelik karton bayram mesajı ücreti ise 50 euro karşılığı lei olarak ödenecek. Gazete Balkan, bu fasıldan en fazla 100 bayram mesajı kabul edebilecek. Mesajlar 23 haziran Cuma saat 19’da ve bayramın 1. günü olan 25 Haziran Pazar günü saat 11.00’de ekrana gelecek.

Gazete Balkan’da çeyrek sayfa ebadındaki Bayram mesajları 200 lei, çeyrek sayfanın yarısı ebadındaki bayram mesajları ise 110 lei karşılığı yayımlanacak.

Destekleriniz için belirlediğiniz bedeli SC Balkan Media Impex SRL’nin GarantiBank Romania Gara de Nord Şubesi’ndeki RO88UGBI0000242012100RON nolu hesaba yatırdıktan sonra, fatura bilgilerinizi ylmzhmd@yahoo.com adresine elektronik posta ile göndermeniz halinde faturanız adresinize gönderilecektir.

Fatura bilgileri ile birlikte gazetenizin size ulaşacağı normal posta ve elektronik posta adresinizi de belirtmeniz gerekiyor.

Desteğiniz TV’de Bayram mesajı karşılığı ise, varsa logonuz ile birlikte mesajınızı, gazete reklamı karşılığı ise hazır maket veya logo, foto ve reklam tekstini yine ylmzhmd@yahoo.com adresine elektronik posta ile göndermeniz gerekmektedir. Yatırdığınız ücret miktarından neyi arzu ettiğiniz gazete yetkililkeri tarafından anlaşılarak uygulanacaktır.

Talebiniz için 0730.394 642 nolu telefondan Hamdi Yılmaz ile de irtibat kurmanız mümkün.

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER