GazeteBalkan

Trol Mustafa’ya dersler

Trol Mustafa’ya dersler
18 Temmuz 2017 - 11:17 'de eklendi ve 598 kez görüntülendi.

Bana bak troll Mustafa, öğretmenlikten nasiplenmediğini geçen yıl yazıp, çizmiştim. Onu bir kalem geçtik..

Fetullah Gülen şehmidir, şıhmıdır bilmem. En yakınında uzun yıllar bulunmuş Prof Dr. Ahmet Keleş, “Çağımızın en büyük Firavun’u” diyor.

Her neyse, tarikatvari bir söylemle “Abilerinize, ölü yıkayıcının elindeki ölü gibi teslim olacaksınız” demiş size bu zat..

Senin abiler de pamuğu yanlış yere tıkamış olmalı ki, “Firavun”un kitaplarından başka birşey okumuyorsun..

Ancak sapıklar gibi “izleme, dikizleme” ve günü gelene kadar “gizleme” den anlıyorsun.

Hayatınız korsan be.. Korsan sitenizde yazdığın yazıya gelince, birincisi Büyükelçilerin veya başkonsolosların pasaport iptal etme yetkisi yok. Pasaportlar ancak İç işleri Bakanlığı tarafından iptal edilebilir. Çobanın hangi ağbin ise yanlış yere soktuğu pamuğu çıkartsın ve oku.. Biraz zaman ayır ve faydalı işlere yönel..

Sureti haktan görünüp “Bizim Türkiye’ye ne zararımız var?” diye soruyorsun. Beğen yada beğenme Türk Devletinin Büyükelçisi’ni Romen yavrularına ıslıklatma yetkisini sana hangi deyyus-u ekber verdi?

Bu çok mu faydalı bir iş?

Bizim de beğenmediklerimiz oldu, canımız yakanlar oldu, üstelik de FETO ‘Firavun’unun eniklerine teslim olarak..

Ama biz ne dedik, “Türk Devletinin Büyükelçisi sıfatını, bırak büyükelçiliği memuru sıfatını taşıdığınız sürece bu sıfattan dolayı ayağınıza taş değse, en önce biz  yanınızdayız”

Senin Firavun’un güç sahibi iken devletin gözbebeği kurumlarının en cevval yiğitlerini alıp alıp içeri atarken hangisi kaçtı, hangisi yurt dışına tüydü? Hepsi hesabını verdi, aklandı çıktı.

Senin Sedat öğretmeninki candı da Hulisi Okkır’ın ki patlıcan mıydı? Sedat madem masum, gider Konsolosluğa ona Türkiye’ye gitmek için belge yada pasaport her neyse verirler. Sütten çıkmış ak kaşıkınız da aklanır gelir..

Korkma, Türkiye sizin zihniyetiniz gibi olanların sayesinde hiç bir zaman hukuk devleti olamamışsa da bir kanun devletidir. Kimsenin engel olma hakkı ve yetkisi yok. Kim senin Sedat’a istedi de Türkiye’ye gitmek için belge vermiyorsa, ben de yanındayım. Aklansın gelsin çocuk.

Devletin kurallarını uygulayan yetkililere ahlaksızca niye saldırıyorsun?

Türkiye’ye ne zararları varmış? Hadi hiç uzağa gitmeyelim, daha önceki gün Cluj’da yediğiniz halt ney?

Sorumlusu belirsiz  korsan Zaman gazetesi ile Türkiye’nin reklamını mı yaptınız? Yediniz cezayı, durduruldu dağıtımınız.

Herkesin bir sabrı olduğu gibi ülkelerin de bir sabrı vardır. Türkiye’yi kurtardınız da sıra Romanya’yı mı kurtarmaya geldi?

Sizin Romanya sevdanız kurdun kuzuya olan sevdası gibi.. Çökmekte olan Haram İmparatorluğunuza nevale toplamak derdiniz…

Türkiye’ye ihanet etmiş Feto ‘Firavun’unun Romanya aşkı Murfatlarlı Papazoğlu’nun kendisine verdiği ödülden mi geliyor?

Bu yazı ile Büyükelçi’yi korkuttuğunu, devletin kanun ve kurallarını uygulamayacağını mı sanıyorsun?

Büyükelçi’nin Kılına halel gelse, yerine gelecek olan sizin gibi yabancı istihbarat örgütlerinin kucağına oturmuş küresel taşeron bir suç örgütüne teslim mi olacak?

 

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER