GazeteBalkan

Hayri Gül sahiden Cluj’da mıydı?

Hayri Gül sahiden Cluj’da mıydı?
22 Temmuz 2017 - 16:46 'de eklendi ve 804 kez görüntülendi.

Şimdilerde korsan yayın yapan FETÖ’nün melanet sitesinin yöneticisi olarak beş-altı ay öncesine kadar Hayri Gül gözüküyordu.

Oysa, işin tuhafı üç küsür yıldır ortalıkta gözükmeyen Hayri piyasada yoktu. Kanlı FETÖ kalkışmasından iki yıl öncesine dayanıyordu Hayri Gül’ün ortalıkta gözükmeyişi.

Ortalıkta gözükmeyen bir insanın internet sitesi yönetmesi, biz üzerine gidince tümden sorumsuz hale gelerek sitenin korsana dönüşmesi gibi gariplikler yaşandı.

Şimdi Cluj’daki Zaman gazetesi  skandalının ardından korsan melanet sitesinde Hayri Gül imzalı bir yazı yayınlandı.

Demekki Hayri Gül yaşıyor! Sevindim. Ne de olsa yıllardır aynı alanlarda fotoğraf çektik. Uzun yıllar konuşmamış olsak bile..

FETÖ elemanlarının toprağa gömdüğü boruları kamera eşliğinde bilmem ne silahı diye topraktan çıkarmışlar, dönemin Genelkurmay başkanına da soruyorlardı, “Bu ne?” adamda gördüğünü söyleyerek “Boru” demişti..

Sonra Genelkurmay Başkanını içeri girdirmişlerdi.. Hayri pek keyifliydi. Ortak çalışma alanında keyfini benimle paylaşamayacağını bildiğinden, bir başka gazeteciye dönüp, “Boruuuuuuuuuuuu!” diyerek neşeleniyordu..

Hayri (şayet kendi yazısıysa) yazısında mediafax’a sitem ederek, “’Zaman’dakiler konuyla ilgili yorum yapmak istemedi’ gibi klasik tek taraflı yayın taktiğine başvurmuş. Zaman temsilcisi olarak üç gün boyunca standdaydım. Mediafax’tan kimse bana gelip birşey sormadı.” diyor..

Güzel, demekki Hayri yaşıyor.!

Yine de ben Hayri’den Cluj’daki standan çekilme bir kare fotografını yayıunlamasını bekliyorum. Yayınlasın ki, yaşadığını bilelim. Yazı üslübu pek onu andırmıyor. Melanet sitesininde önceden yer alan başka FETÖ tel devriye nöbetçilerinin imzalı yazılarından bire bir alınma gibi satırlar var.

Her neyse, Hayri yazısında FETÖ’nün diğer tel devriye nöbetçileri gibi Büyükelçi’ye yükleniyor.

Oraya fazla takılmıyorum. Klasik takdikleri..

Okulları işleten şirketin ortağı, şimdi yerinde yeller esen FETÖ Üniversitesinin başkanı  Hüseyin Padem’i iç eden FETÖ yandaşlarının Hayri’yi de yiyip yemediklerini merak ediyorum. Ve başlıktaki sorumu tekrarlıyorum:

Hayri Gül sahiden Cluj’da mıydı?

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER