GazeteBalkan

Vatandaş duyarlılığı ve FETÖ yalanı!

Vatandaş duyarlılığı ve FETÖ yalanı!
24 Temmuz 2017 - 11:12 'de eklendi ve 561 kez görüntülendi.

Kendilerinin güç sahibi iken yerle yeksan ettikleri hukuku arama gerekçeleri bahane. Kendileri çaldılar, hukukla oynamanın çığırını açtılar. Nice mazlumun ahını aldılar. Sonra ne oldu, FETÖ’nun adalet dağıtıcıları şimdi fare gibi saklanacak delik arıyor. Kucaklarına oturdukları yabancı istihbarat örgütlerinden, Türkiye düşmanlarından medet umuyorlar. Ne kadar Türkiye düşmanlığı yaparlarsa, o kadar garantide olacaklarını sanıyorlar.

Türkiye dostu Romen kamuoyunu istismar etme çabaları da boşuna. Mecidiye’de daha önce hile ile gasp ettikleri yurtları ellerinden alındı. Cluj’da rezil oldular. Duyarlı Türk vatandaşlarının rahatsızlığı ve şikayeti üzerine Cluj Napoca Belediyesi harekete geçti.

Aynı rezilliği bu hafta sonu Ploieşti’de de festival adı altında denemeye çalıştılar. V.H. adlı duyarlı vatandaşımızın tepkisini iftira ile lehlerine çevirmeye çalıştılar. Sümüklü Mehdi’nin müridi necdet, V.H.’nin gözaltına alındığı mesajını tivit attı. Oysa gözaltı olayı filan yoktu. Amaç, algı operasyonu ile vatandaşı tepkisiz bırakmak.

Hava aldılar, aksine Ploieşti’deki duyarlı vatandaşlarımıza başta Bükreş olmak üzere diğer kentlerden de tepki geldi. Onlarca imzalı mesajla Romen kamu görevlileri uyarıldı. FETÖ artıklarının toplumun huzuru ile oynamak istediklerine dikkat çekildi. Algı yaratarak sindirme operasyonları geri tepti.

Şimdi Köstence’de de oyun oynamayı deneyecekler.

Kıç yalayıcısı iki Fatih’in haram imparatorluğunun üzerine beleşe konması için Türkiye ve Türk vatandaşlarına reva gördükleri yanlarına mı kalacak?

Bunlar Romanya’da organize suç örgütü.

Romenler ise bunları eğitimci sanıyordu. Romanya Türk toplumunun huzuru ile oynuyorlar. Kamu düzenini bozuyorlar.

Şapka düştü kel göründü. Romen adaletine hesap verecekleri günler çok uzak değil.

Çırpındıkça batıyorlar zaten.

Bir yazarımız diyorki, “Fetö şeytanı kırk yıldır Amerika’yı Avrupa’yı kandırmış, Amerikalılara Nato’ya boş umutlar vermiş, Amerika ve Nato’yu yalanlarıyla kendine bağlamış ve sonunda Amerika ve Nato’nun desteğini almayı başarmış ama iş ‘darbe’yi yapmaya gelince, elindeki malzeme bu, çuvallamış.

***

Müridleri himmet paralarını toplarken ekranlardan twitlerden palavralar sıkarken hepsi kahramandı ancak göğüs göğüse dövüşe gelince, pısss.

Fetö’nün gerçekte tek şeytani gücü vardır, onu da başarmıştır: O da ‘gizlilik’.

İkinci bir şeytani gücü vardır. O da iftira ve manipüle.”

***

Onu Romanya’da onlara asla başartmayacağız.

***

“Saklanmayı bilirler, kamufleyi, örtmeyi, karanlığı, kriptoyu, sır içinde kalmaya bayılırlar.

Fetö’nün üçüncü bir şeytani gücü vardır: O da: adam ayartmak!

SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam
İLGİLİ HABERLER